• New
Дэдпул - PlayStation 4

Дэдпул - PlayStation 4

Оценка на продукта:
BGN 2.67

Сума
В магазина

НЕКА да има МАЛКО ЕКШЪН : аз се опитах да се отрази на всички свои добри страни, така че направи собствена игра, екшън от трето лице стрелецът лице (Да, можете да погледнете ми хреновину.ГРУПИРОВКА X-men : Бъдете внимателни, защото някои от моите приятели от X-men (леле, какви приятели) се появяват.ЛУДА БИТКА : аз наистина добър в убийството, така че съм направил своя враг. (Ev - това е супер!).ИЗОБИЛИЕ от ОРЪЖИЯ : донесох си умения и куп от любимите си неща.Katana (проверка), пистолети (бах!), експлозиви (бум), на тиксо (кряк) и, разбира се, вашият покорен слуга – Аз! (Шах и мат!).Бонус съдържание : Аз аз давам ви още повече на СЕБЕ си; аз включвам DLC (2 приятни ниво), Помислете за това е моя подарък за вас, моите поклоннику номер 1.Има няколко важни неща, които аз трябва да кажа, преди да взломаете ми е безумно сладък игра. (Вие може да искате да седнете на това!) Аз съм Наемник с ускорени фактор изцеление.Ме описват като неуравновешенную, че всъщност е обикновен воркованием. (Чакайте, не е ли нормално хората казват "гукат-гукат"?) Бъдете готови почти на всичко.

Основни свойства

Избор на купувачи

Новини